Co Vám nabízí Bambifoto.cz

Náš rodinný ateliér se specializuje především na focení miminek (včetně novorozenců), dětí, rodinné fotografie a také na focení těhulek. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků.

Newborn - fotografování novorozenců

Focení spících miminek se realizuje krátce po porodu. Nejvhodnější věk pro foto spícího miminka je 7-14, maximálně 21 dní, kdy jsou novorozeňátka ještě klidná a hodně spavá. Focení novorozenců je časově nejnáročnější, fotografování zabere zhruba 3 hodiny. Vše je podřízeno potřebám miminka - ateliér je dostatečně vytopen, ponechány pauzy na kojení, uspávání...
Pokud se bojíte s malým miminkem cestovat, chcete raději zůstat v bezpečí domova a přesto byste si přáli foto miminka mít, ráda přijedu k vám a miminko vyfotím u vás doma. Podmínkou však je alespoň jedna dostatečně světlá místnost (okno s dostatečným denním světlem), protože novorozenci se vždy fotí BEZ použití blesku. Místnost musí být též potřebně vytopena.

Foto dětí, rodin, těhulek, portrétů

Pro toto fotografování máte na výběr ze 3 možností: ateliérového, exteriérového nebo kombinovaného focení.

Ateliérové focení

Ateliérové focení probíhá celoročně s výběrem z několika pozadí a mnoha rekvizit.

Exteriérové focení

V případě příznivého počasí je možné se domluvit na exteriérovém focení. Foto miminka v exteriéru je nejkrásnější v letním období, foto dětí je realizovatelné po celý rok. Focení v exteriéru probíhá zhruba hodinu před západem slunce. Pokud máte nějaké oblíbené místo, kde byste chtěli, aby foto dětí či foto miminka vzniklo, neváhejte nás kontaktovat.

Exteriérové focení je možné využít buď samostatně nebo v kombinaci s ateliérovým fotografováním, kdy část focení probíhá v ateliéru, část venku. Pro foto dětí neposedů ideální.

Další služby

  • zpracování grafických návrhů na přáníčka, oznámení, fotoknihy, fotokalendáře, fotoobrazy.....
  • svatební fotografie

Jste zde: Bambifoto :: Úvod :: Co nabízíme

Novinky v Bambifoto

30. prosinec 2016
Po výborné zkušenosti s fotoobrazy jsem se rozhodla vyzkoušet i tolik opěvovanou kvalitu fot...
9. srpen 2016
Fotoobrazy na plátně od Saal-Digital Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s fotoobrazy ...

Kontakty

Bambifoto.cz - Tamara Bujňáková
U Lesa 329, 252 26 Třebotov

+ 420 777 205 203

info@bambifoto.cz

Sledujte nás

bg facebook bg google