rodinné foto

Focení rodin - rodinné focení

Rodiče většinou přicházejí s tím, že fotek dětí mají dostatek, ale společnou vůbec žádnou a jejich hlavním požadavkem je: "abychom tam byli všichni".

Přání zní jednoduše a jasně, realizace už tak jednoduchá není, zvláště v případě malých čiperných dětí, zato ale bývá největší legrace. Rodiny fotím moc ráda, a nebojte se, nakonec si poradíme a i ty malé neposedy na chvilku přemluvíme.

Co si vzít sebou na rodinné focení:

Na rodinné focení si s sebou přineste hlavně a především dobrou náladu, z fotek pak vyzařuje vaše spokojenost a harmonie a takové rodinné fotografie jsou nejkrásnější. Kromě dobré nálady je též žádoucí sladit oblečení celé rodiny, pokud si s výběrem vhodného oblečení nebudete jistí, klidně si s sebou vezměte více variant a spolu pak vybereme tu nejlepší. Náš ateliér je vybaven několika pozadími různých barev, mnoha rekvizitami a doplňky, fotografie tak mohou být vždy jedinečné.

Při rodinném focení je vždy veselo

Tip pro vás: pod pojmem „rodinné focení“ si většinou každý představí maminku, tatínka a jejich děti, zkuste ale na focení vzít třeba i prarodiče, budete mile překvapeni.

rodinné focení

Ne tak tradiční rodinné foto

Trochu opomíjenou variantou rodinného focení je kromě fotografování v ateliéru i exteriérové focení, které vřele doporučuji. Lidé se často focení v exteriéru vyhýbají, což je škoda, protože, obzvlášť v případě rodinného focení, v exteriéru často vznikají krásné fotky s nádechem života.

Jste zde: Bambifoto :: Rodinné focení

O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

Kontakty

Bambifoto.cz - Tamara Bujňáková
U Lesa 329, 252 26 Třebotov

+ 420 777 205 203

info@bambifoto.cz

Sledujte nás

bg facebook bg google