těhotenské foto

Těhotenské foto aneb focení bříška

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období a časem největších změn, který život nabízí. Ráda Vám toto období plné očekávání a těšení se na příchod miminka zachytím a svým fotoaparátem zdokumentuji, focení těhotných je úžasné téma....

Co si vzít s sebou na těhotenské focení?

Vhodné oblečení: bílá košile, džíny, obepnuté tričko, spodní prádlo, zajímavé šaty...
A dále: pokud již máte koupené, tak botičky pro miminko, první hračku pro miminko v bříšku, dudlík atd.
Partnera :)

Kdy je nejlepší období na těhotenské focení?

Nejkrásnější fotky zpravidla vznikají mezi 6. a 7. měsícem těhotenství, kdy je bříško již dobře vidět, je krásně zakulacené a budoucí maminky ještě nejsou tolik unavené. Protože je však každé těhotenství individuální, berte tuto radu pouze orientačně a řiďte se svými pocity, nejedno krásné těhotenské foto vzniklo až těsně před porodem... :)

Kde fotíme těhotenské foto?

Můžete si sami zvolit, zda byste si raději přáli fotografie ateliérové či fotky z přírody. Fotíme ve vybaveném ateliéru i exteriéru, focení se dá i zkombinovat.

Jste zde: Bambifoto :: Těhotenské foto

O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

Kontakty

Bambifoto.cz - Tamara Bujňáková
U Lesa 329, 252 26 Třebotov

+ 420 777 205 203

info@bambifoto.cz

Sledujte nás

bg facebook bg google