Po výborné zkušenosti s fotoobrazy jsem se rozhodla vyzkoušet i tolik opěvovanou kvalitu fotoknih od Saal-digital. Rukama mi již prošla řádka různých fotoknih, nečekala jsem tedy nic nového, ale o to víc jsem byla překvapená perfektní kvalitou. Kniha je úžasná, s lepším zpracováním jsem se zatím nesetkala. Kvalitní vazba, nádherné matné desky (na výběr je i lesk), ultra silné listy... S nadšením jsem si knihu několikrát prolistovala a rozhodla se objednat další výtisky pod stromeček pro naše babičky. S rychlostí doručení (opětně za dva dny od zadání jsem měla knihu doma) to nebyl žádný problém. Jediné, s čím se mi nepracovalo úplně na jedničku a dalo by se asi trochu zlepšit, je program na vytváření knih a doplnění písmen české diakritiky do nabízených fontů písem. Jinak za mě jednoznačně perfektní!

Fotoobrazy na plátně od Saal-Digital

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s fotoobrazy na plátně od firmy Saal-Digital, které jsem měla možnost vyzkoušet.
První, co mě mile potěšilo a co oceňuji nejvíce, byla rychlost dodání. Objednávku jsem zadala v neděli a ve středu jsem měla obrazy již hotové doma.
Často tvořím dárky pro babičky na poslední chvíli a mít záruku rychlého zpracování a dodání je pro mě nedocenitelné.
Také informace o aktuálním stavu zakázky a emailová komunikace probíhala ukázkově.
Program na nahrání fotek a vytvoření zakázky fungoval bez problémů, práce s ním je velmi snadná a intuitivní.
Samotné obrazy jsou velice kvalitní, krásné barvy tisku, plátno prvotřídně natažené na dřevěném rámu bez boulí a zvlnění.
Již se těším, až obrazy zavěsíme a budou zdobit náš interiér.
V budoucnu určitě opět ráda využiji, láká mě vyzkoušet i tisk Alu-Dibond na hliníkové desce a verze Butlerfinish s vykartáčovaným povrchem, kdy se hliníkový povrch u světlých částí obrazů třpytí...
už vybírám vhodnou fotografii... :)

Rodinné společné focení...

Přeji všem krásné léto ve znamení pohody, sluníčka, společných chvil, strávených ve společnosti těch nejbližších. Kéž by ty prázdniny tak rychle neutíkaly a trvaly alespoň trochu déle...

T.Bujňáková s rodinou :)

 

Spící miminko uprostřed probouzející se přírody

 miminko v exterieru

 - no řekněte, není to kouzelné :)

Krásný nový rok všem,

po krátké dovolené jsem zase zpět v práci. Hned první letošní focení se velmi zadařilo, ač nečekaně, během hodiny krásně nasněžilo a tak jsem konečně mohla fotit na sněhu :) Kdo by měl o podobné focení zájem, 6.1. mám ještě volné místo, snad sníh vydrží :)  Více info na 777205203 nebo info@bambifoto.cz

Jste zde: Bambifoto :: Blog

O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

Kontakty

Bambifoto.cz - Tamara Bujňáková
U Lesa 329, 252 26 Třebotov

+ 420 777 205 203

info@bambifoto.cz

Sledujte nás

bg facebook bg google